Sürdürülebilirlik Raporu
2022 Sürdürülebilirlik Raporu
2022 | Sürdürülebilirlik Raporu | TÜRKÇE
Raporu incelemek için tıklayınız
2022 Sürdürülebilirlik Raporu
2022 | Sustainability Report | ENGLISH
Click here to view the report.
#DünyayaDokunacak
Sürdürülebilirlik Raporumuz Yayınlandı!

Doğal kaynakların azalması, iklim krizi, yoksulluk, eşitsizliklerin artması gibi küresel sorunları etkin bir şekilde yönetebilmek için stratejik yaklaşımlar geliştirmemiz gereken bir süreçteyiz. Tüm dünyayı etkileyen ve ilgilendiren bu süreçte, sorumluluklarımızın farkında olup, daha yaşanabilir bir gelecek için harekete geçiyoruz!


Radyum Kurumsal Giyim olarak, sürdürülebilirlik değerlerini benimseyip, faaliyetlerimizin uzun vadeli etkilerini değerlendirme ve yönetme konusunda kararlılığımızı ortaya koyuyoruz.

Sürdürülebilirlik yolculuğundaki ilk adımlarımızı belgeleyen bu raporla; Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi ticari unvanıyla faaliyet gösteren; sınırlarını Ankara merkez ofis ve Ankara/Mamak depolarının oluşturduğu Radyum Kurumsal Giyim'in 1 Ocak- 13 Aralık 2022 dönemine ait sürdürülebilirlik faaliyetleri, hedefleri ve taahhütlerini beyan ediyoruz.


Küresel Raporlama inisiyatifi (GRI)’in temel (core) standartlarına uyumlu olarak hazırlanan ve sürdürülebilirlik yolculuğumuzun başlangıcını temsil eden bu rapor, gelecekteki hedeflerimizi belirlemek ve ilerlememizi izlemek için bir başlangıç noktasıdır. Sürdürülebilirlik raporumuzun hazırlanmasında çalışanlarımız, paydaşlarımız ve uzman danışmanlarımızın katkıları ve katılımıyla, bütüncül bir strateji geliştirerek değerlerimizi artırmaya öncelik veriyoruz.

Sürdürülebilirlik raporumuzu her yıl düzenli olarak güncelleyerek ilerleme kaydetmeyi: sorumluluk bilincimizle çevreye, topluma ve sektöre katkı sunan bir marka olarak daha da gelişmeyi hedefliyoruz. Bu süreçlerde gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızı şeffaf bir şekilde paylaşarak, daha sorumlu bir üretim anlayışını benimseme taahhüdünde bulunuyor; sürdürülebilirlik yolculuğumuzu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.