Hakkımızda

Ana Sayfa   /   Hakkımızda

Hakkımızda
Kurumsal / Kurumsal İş Kıyafetleri

Radyum Kurumsal Giyim 2004 yılında, kurumsal kıyafet sektörüne yeni bir soluk getirmek ve Radyum kalitesini tüm Türkiye’ye yaymak amacıyla Ankara’da kuruldu.


Kısa zamanda Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet vermeye başlayan Radyum, kurumsal kıyafet sektörünün ihtiyaçlarını analiz ederek birlikte çalıştığı markalara, kurum kimliklerine uygun ve marka kalitesini yansıtan kurumsal kıyafetler üretiyor.

Radyum, kurumsal kıyafetlerin çalışanlar ve iş verenler için öneminin farkında olarak; iş yapış süreçlerini kolaylaştırmak ve inovatif çözümlerle onlara katkıda bulunmak için çıtayı her zaman üst seviyede tutuyor.

Bu anlayışla geliştirilen Radyum Asistan; markaların, kurumsal kıyafet operasyonlarını yönetmek için tercih ettiği, Türkiye’nin en kapsamlı online platformudur. Radyum Asistan sayesinde markalar bölgesel siparişlerin toplanması, üretilip sevk edilmesi, teslimatların takibi, faturaların izlenebilmesi ve varsa stoklarının güncel tutulması gibi zaman alan işlemleri hızlıca çözüyor.

Radyum; kuruluşundan bugüne, yaklaşık yirmi yıldır, değişen iş hayatı koşullarını ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, kurumsal kıyafet sektöründeki çalışmalarının yanı sıra daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için yatırımlar yapmaya devam ediyor. Yenilikçi vizyonu ve profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet sağlıyor.