Dünyaya Dokunacak

Ana Sayfa   /   Dünyaya Dokunacak

Dünyaya Dokunacak
Dünyaya Dokunacak / Kurumsal İş Kıyafetleri Dünyaya Dokunacak / Kurumsal İş Kıyafetleri

Manifesto:

Radyum olarak yeni döneme girdiğimiz bu süreçte, sektöre sunduğumuz dinamik çözümlerle ve hizmet kalitemizle birlikte gelişiyor ve sektöre yön veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana gençliğimizin enerjisini ve yenilikçi bakış açımızı koruduğumuz bu yolda, deneyimli ve öncü rolü üstlenen bir marka olarak ilerliyor; tüm bu süreçte bizi en çok besleyen yanımıza, vizyonumuza sıkı sıkıya bağlı kalmaya devam ediyoruz.

Bu bakış açısı da hizmet alanımızda sınırları aşarak dünyanın birçok yerinde bağlantılar kurmaya yönelik çalışmalarımızı destekliyor. Ayrıca müşterilerimize yepyeni bir sipariş takip yöntemi kapısı açtığımız yazılım sistemimiz "asistan" ile dünyaya dokunmaya başlarken, nitelikli üretimimiz ile de kurumsal kıyafetlere dokunmaya devam ediyoruz.


Dünyaya Dokunacak / Kurumsal İş Kıyafetleri

Tüm bu hizmet sürecimizde, Radyum Asistan ile müşterilerimize kusursuz işleyen bir sistem ve kaliteli üretim sunmanın yanı sıra dünyaya ve toplumsal gelişmelere karşı da farkındalığımızı korumak ve hizmetlerimize bu ilkeyle yön vermek en önemli adımlarımızdan biri. Bu anlamda hazırladığımız sürdürülebilirlik raporu ile de ‘’Dünyaya Dokunacak’’ sözümüzü gerçekleştiriyoruz.

Son olarak şunu söylemeliyiz ki; bu çerçeveden bakıldığında ‘’Dünyaya Dokunacak’’ söylemi basit bir kelime oyunun ötesine geçerek Radyum’un tüm paydaşlarına dokunuyor, çevreye ve canlılara olan duyarlılığına da vurgu yapıyor.