ATEŞE
DAYANIKLI

SOĞUĞA
DAYANIKLI

SU
GEÇİRMEZ

ELEKTRİĞE
DAYANIKLI

TRANEMO HAKKINDA
ADVANCE WORKWEAR

Tranemo, bir kazada, doğru iş giysilerinin kazayi önleyebileceği veya sonuçlarinin azaltilmasina yardimci olabileceği, kimsenin ciddi şekilde yaralanmamasi gerektiğine dair basit bir vizyona sahiptir.

Tranemo ürünleri sadece doğal alev geciktirici kumaşlardan üretilmekte olup sağlanan koruma yipranamaz veya kumaşinyikanamasi ile etkisini yitirmez. Bu nedenle, kumaş tarafindan sunulan koruma giysinin ömrü boyunca sürer.

Ürünlerimiz enerji, kamu hizmetleri, müteahhitlik, metalurji, ulaşim, altyapi, kimyasallar ve petrokimya gibi çok çeşitli endüstriyel sektörleri kapsamaktadir. Tüm giysilerimiz ilgili en standartlarina göre tam olarak sertifikalandirilmiştir.

1934 yilinda kurulan tranemo grubu her yil avrupa ve dünya'daki müşterilere 600.000'in üzerinde yüksek kaliteli iş giysisi tedarik etmektedir. Merkez ve avrupa lojistik merkezi isveç'in tranemo şehrinde bulunmaktadir ve üretiminin büyük bir kismi avrupa'daki kendi tesislerinde yapilmaktadir.

SkinSafe
TRANEMO SKINSAFE ™
TRANEMO SKİNSAFE ™, Aleve, Sıcağa ve Elektrik Ark Yaralanmalarına Karşı Koruma İçin Tasarlanmış Çok Katmanlı Sistemimizin Adıdır.

Cilt Seviyesinden Başlayarak, Tranemo Tasarımı, İnsan Odaklı Yaklaşımı ile Bireyi Korumanın Odağına Koyar.

Bir Kalın Tabaka Yerine Çoklu İnce Tabakaların Kullanılması, Kullanıcıya Daha Hafif ve Hareket Serbestliği Sağlayan Alev Almaz Koruyucu Giysiler Sunar. Bu, Kullanıcının Daha Efektif ve Uzun Süreler Çalışmasını Sağlar.

RİSK DEĞERLENDİRMESİ
Her şirket çalışanlarına işyeri kaynaklı tehlikelerden, doğru koruma sağlamak için kendi Risk Değerlendirmesini yapmak ile sorumludur.

Müşteriler Risk Değerlendirmeleri ve özel gereksinimleri ile bize geldiğinde, onlar için doğru çözümü bulmaya çalışıyoruz.

Tranemo, çözümün işlevsel, pratik, rahat olduğundan emin olmaya çalışır ve çalışanlara doğru koruma düzeylerini sunar.

Her duruma göre işlevsellik ve koruma geliştirebiliriz ve çoğu zaman standartları karşılamanın çok ötesine geçeriz.

RİSK DEĞERLENDİRMESİ
Kendini Göster / Kurumsal İş Kıyafetleri
STANDARTLAR VE SEMBOLLER
Tüm Tranemo PPE Giysileri CE işaretlidir. CE işareti, Onaylanmış Kuruluşun bu tür elbiseleri KKD Yönetmeliği (AB) 2016/425'e göre incelediğini gösterir. Tranemo giysilerinde bu sembolü etiketin üstünde bulacaksınız.

CE etiketi ayrıca kıyafetin hangi standartları ve sınıfları için onaylandığını göstermektedir.

TRANEMO ÜRÜNLER
Tranemo ürünleri alev almaz ve elektrik arkına dayanıklı doğal kumaşlardan üretilmekte olup sağlanan koruma yıpranamaz veya kumaşın yıkanması ile etkisini yitirmez.

Bu nedenle, kumaş tarafından sunulan koruma giysinin ömrü boyunca sürer

Kendini Göster / Kurumsal İş Kıyafetleri